Wie is wie?

Nationaal voorzitster                                                Directeur

 


Nik Van Gool  
tel. 016/24 39 02 
e-mail nvangool@ons.be
Monique De Dobbeleer
e-mail mdedobbeleer@ons.be

 

 

Onthaal en algemeen secretariaat

 




Maria Coenen
tel. 016/24 39 34
e-mail mcoenen@ons.be
Jackie De Nys
tel. 016/24 39 33
e-mail jdenys@ons.be
     


 
Katia Vangoidtsenhoven 
tel. 016/24 39 54
e-mail kvangoidtsenhoven@ons.be
Sofie Verbeeck
tel. 016/24 39 31
e-mail sverbeeck@ons.be
 

 

 

Procesmanager

 


Marleen Verhaeren
tel. 016/24 39 38
e-mail mverhaeren@ons.be

 

 

 

 


Chris Van Hoof
tel. 016/24 39 38
e-mail cvanhoof@ons.be

 

 

Boekhouding en verzekering

 

Carine Lambaerts
tel. 016/24 39 16
e-mail clambaerts@ons.be
Sonja Janssens
tel. 016/24 39 27
e-mail sjanssens@ons.be
Manager Afdelingslogistiek en financiën

 

 

KVLV-winkel

 


Brigitte Verheyden
tel. 016/24 39 18
e-mail bverheyden@ons.be
Kristl Dioos
tel. 016/24 39 19
e-mail kdioos@ons.be

 

 

Administratie aansluiten en abonnementen

 

Monique Mommaerts
tel. 016/24 39 25 
e-mail ledenadmin@ons.be
Lieve Boogaerts 
tel. 016/24 39 15 
e-mail ledenadmin@ons.be
 

 

 

Administratie activiteiten en cursussen

 




Mia Molenberghs
tel. 016/24 39 20
e-mail mmolenberghs@ons.be
Monique Mommaerts
tel. 016/24 39 25   
e-mail mmommaerts@ons.be
 

 

 

Vormingswerkers

 

Mia Molenberghs
tel. 016/24 39 20
e-mail mmolenberghs@ons.be

 

 

Studie- en programmatiedienst

 

Caroline Audoor
tel. 016/24 39 56
e-mail caudoor@ons.be
Sofie Verbeeck
tel. 016/24 39 31
e-mail sverbeeck@ons.be
Barbara Luypaert
tel. 02/548 01 35
e-mail bluypaert@ons.be
Manager Beleid en organisatie Administratief medewerker Noord-Zuid-adviseur van Trias en
activiteiten rond het Zuiden
 



Annemie Morris
tel. 016/24 39 46
e-mail amorris@ons.be
Hilde Pierre
tel. 016/24 39 36
e-mail hpierre@ons.be
Inge Rom
tel. 016/24 20 13
e-mail irom@ons.be
Stafmedewerker bewust en lekker eten
Stafmedewerker groendecoratie
Stafmedewerker gezondheid, sport,
wellness en vrouwen in de samenleving
   



Lotte Van Boxem
tel. 016/24 39 26
e-mail lvanboxem@ons.be
Christine Van Soom
tel. 016/24 39 41  
e-mail cvansoom@ons.be
Leen Vermeire 
tel. 016/24 39 50
e-mail lvermeire@ons.be
Stafmedewerker duurzaamheid
Stafmedewerker creativiteit en mode
Stafmedewerker persoonlijke groei, relatie, opvoeding en spiritualiteit
 

 

 

Communicatie

 

Jeanine Vandormael
tel. 016/24 49 59 - 0474/74 92 56
e-mail jvandormael@ons.be
Sofie Van Reusel
tel. 016/24 39 55
e-mail svanreusel@ons.be
Anne Vangehuchten
tel. 016/24 39 24
e-mail avangehuchten@ons.be
Persverantwoordelijke Marketing en Communicatie Marketing
 

Fien Degrande
tel. 016/24 39 20 11
e-mail fdegrande@ons.be
Margo De Meyer
tel. 016/24 20 17
e-mail margodemeyer@ons.be
Hilde Francis
tel. 016/24 39 30
e-mail hfrancis@ons.be
Communicatiemedewerker
e-Communicatie Communicatiemedewerker
 




Lore Callens
tel. 016/24 39 52
e-mail lcallens@ons.be

Hoofdredacteur Vrouwen met vaart


 

 

Manager Bewegingsopbouw

 



Lin de Bruijn
tel. 016/24 20 16 - 0474/41 34 59
e-mail ldebruijn@ons.be

 

 

KVLV-consulenten

 

Provincie Antwerpen    
 

Kristel Braeken
tel. 0470/91 02 28
e-mail kbraeken@ons.be
Hild Laenen
tel. 014/ 86 11 80
e-mail hlaenen@ons.be
Sara Vandamme
tel. 014/86 11 80
e-mail svandamme@ons.be
 

Provincie Limburg

 


Veerle Daenen 
tel. 089/32 80 72 - 011/33 48 67
e-mail vdaenen@ons.be
Noëlla Schouteden
tel. 089/32 80 72 - 0474/46 90 08
e-mail nschouteden@ons.be

     
Provincie Vlaams-Brabant    
 

Anneleen Schoeters
tel. 016/24 39 23
e-mail aschoeters@ons.be
Hilde Van den Berge
tel. 016/24 39 63 - 016/29 45 03
e-mail hvandenberge@ons.be
 
 

Brigitte Van Malderen
tel. 02/452 87 12
e-mail bvanmalderen@ons.be
Veerle Van Welden
tel. 016/24 39 62 - 016/23 94 13
e-mail vvanwelden@ons.be
     
Provincie Oost-Vlaanderen    
 

 

Marieke Colpaert
tel. 051/23 25 73
e-mail mcolpaert@ons.be
Annemie De Gussem
tel. 09/385 57 15
e-mail adegussem@ons.be
Magda Geirnaert
tel. 09/357 50 31
e-mail mgeirnaert@ons.be
     



Annie Marijsse
tel. 09/362 55 58
e-mail amarijsse@ons.be
Lieve Vandriessche
tel. 09/230 25 24
e-mail lvandriessche@ons.be
An Voets
tel. 0470/20 46 10
e-mail avoets@ons.be
     
Provincie West-Vlaanderen     
   

Patricia Byttebier
tel. 051/23 25 70 - 050/71 06 18
e-mail pbyttebier@ons.be
Karla Derwael
tel. 051/23 25 72
e-mail kderwael@ons.be
Charlotte Vermeulen
tel. 051/23 25 73
e-mail cvermeulen@ons.be

 

 

 

KVLV-Agra

 

Hier vind je de contactgegevens van KVLV-Agra