Wie is wie?

Nationaal voorzitster                                                Directeur

 


Nik Van Gool  
tel. 016/24 39 02 
e-mail nvangool@ons.be
Monique De Dobbeleer
tel. 016/24 39 07
e-mail mdedobbeleer@ons.be

 

 

Onthaal en algemeen secretariaat

 




Maria Coenen
tel. 016/24 39 34
e-mail mcoenen@ons.be
Jackie De Nys
tel. 016/24 39 33
e-mail jdenys@ons.be
     


 
Katia Vangoidtsenhoven 
tel. 016/24 39 54
e-mail kvangoidtsenhoven@ons.be

 

 

 

 

 


Chris Van Hoof
tel. 016/24 39 38
e-mail cvanhoof@ons.be

 

 

Boekhouding en verzekering

 

Carine Lambaerts
tel. 016/24 39 16
e-mail clambaerts@ons.be
Sonja Janssens
tel. 016/24 39 27
e-mail sjanssens@ons.be
Manager Afdelingslogistiek en financiën

 

 

KVLV-winkel

 


Brigitte Verheyden
tel. 016/24 39 18
e-mail bverheyden@ons.be
Kristl Dioos
tel. 016/24 39 19
e-mail kdioos@ons.be

 

 

Administratie aansluiten en abonnementen

 

Monique Mommaerts
tel. 016/24 39 25 
e-mail ledenadmin@ons.be
Lieve Boogaerts 
tel. 016/24 39 15 
e-mail ledenadmin@ons.be
 

 

 

Administratie activiteiten en cursussen

 




Mia Molenberghs
tel. 016/24 39 20
e-mail mmolenberghs@ons.be
Monique Mommaerts
tel. 016/24 39 25   
e-mail mmommaerts@ons.be
 

 

 

Aanspreekpunt vormingswerkers

 

Mia Molenberghs
tel. 016/24 39 20
e-mail mmolenberghs@ons.be

 

 

Vormingswerkers

 




Ria Colaert
e-mail rcolaert@ons.be
Vera Criel
e-mail vcriel@ons.be
Christel Delen
e-mail cdelen@ons.be
 



Hilde Desair
e-mail hdesair@ons.be
Lucrèce De Reycke
e-mail ldereycke@ons.be
Lieve De Zutter
e-mail ldezutter@ons.be
   



Annie Houtmeyers
e-mail ahoutmeyers@ons.be
Hilde Jammaers
e-mail hjammaers@ons.be
Rita Keereman
e-mail rkeereman@ons.be
 
Sabine Lambrechts
e-mail slambrechts@ons.be
Mariette Schenk
e-mail mschenk@ons.be
Karine Tanghe
e-mail ktanghe@ons.be
     
     
Christine Willems
e-mail cwillems@ons.be
   
     

 

 

Studie- en programmatiedienst

 



Caroline Audoor
tel. 016/24 39 56
e-mail caudoor@ons.be
Barbara Luypaert
tel. 02/548 01 35
e-mail bluypaert@ons.be

Manager Beleid en organisatie Noord-Zuid-adviseur van Trias en
activiteiten rond het Zuiden

 



Annemie Morris
tel. 016/24 39 46
e-mail amorris@ons.be
Hilde Pierre
tel. 016/24 39 36
e-mail hpierre@ons.be
Inge Rom
tel. 016/24 20 13
e-mail irom@ons.be
Stafmedewerker bewust en lekker eten
Stafmedewerker groendecoratie
Stafmedewerker gezondheid, sport,
wellness en vrouwen in de samenleving
   



Lotte Van Boxem
tel. 016/24 39 26
e-mail lvanboxem@ons.be
Christine Van Soom
tel. 016/24 39 41  
e-mail cvansoom@ons.be
Leen Vermeire 
tel. 016/24 39 50
e-mail lvermeire@ons.be
Stafmedewerker duurzaamheid
Stafmedewerker creativiteit en mode
Stafmedewerker persoonlijke groei, relatie, opvoeding en spiritualiteit
 

 

 

Communicatie en IT

 




Sofie Van Reusel
tel. 016/24 39 55
e-mail svanreusel@ons.be
Lore Callens
tel. 016/24 39 52
e-maillcallens@ons.be
Hilde Francis
tel. 016/24 39 30
e-mailhfrancis@ons.be
Marketing en Communicatie
Hoofdredacteur Vrouwen met vaart
Communicatiemedewerker
 



Lore Meynaerts
tel. 016/24 39 06
e-mail lmeynaerts@ons.be
Anne Vangehuchten
tel. 016/24 39 24
e-mail avangehuchten@ons.be
Sofie Verbeeck
tel. 016/24 39 31
e-mail sverbeeck@ons.be
Communicatiemedewerker
Marketing
e-Communicatie
     

   
Margo De Meyer
tel. 016/24 20 17
e-mail margodemeyer@ons.be  
   
Business Expert    

 

 

KVLV-consulenten

 

Provincie Antwerpen    
 

Kristel Braeken
tel. 0470/91 02 28
e-mail kbraeken@ons.be
Hild Laenen
tel. 014/ 86 11 80
e-mail hlaenen@ons.be
Sara Vandamme
tel. 014/86 11 80
e-mail svandamme@ons.be
Gemeenten: Balen, Beringen, Geel, Grobbendonk, Herentals, Herenthout, Herselt, Heusden-Zolder, Hulshout, Laakdal, Leopoldsburg, Meerhout, Mol, Olen, Tessenderlo, Vorselaar, Westerlo



Gemeenten: Arendonk, Beerse, Brasschaat, Brecht, Dessel, Essen, Hoogstraten, Kalmthout, Kapellen, Kasterlee, Lille, Malle, Merksplas, Oud-Turnhout, Ravels, Retie, Rijkevorsel, Schilde, Schoten, Stabroek, Turnhout, Vorselaar, Wijnegem, Wuustwezel, Zandhoven, Zoersel  Gemeenten: Aartselaar, Berlaar, Boechout, Borsbeek, Duffel, Edegem, Grimbergen, Heist-op-den-Berg, Hemiksem, Hove, Kapellen, Kontich, Lier, Mechelen, Mortsel, Niel, Nijlen, Putte, Ranst, Rumst, Schelle, Sint-Katelijne-Waver, Willebroek, Wommelgem

 

Provincie Limburg

 


Veerle Daenen 
tel. 089/32 80 72 - 011/33 48 67
e-mail vdaenen@ons.be
Noëlla Schouteden
tel. 089/32 80 72 - 0474/46 90 08
e-mail nschouteden@ons.be

Gemeenten: Alken, Bilzen, Borgloon, Diepenbeek, Hasselt, Herstappe, Hoeselt, Kortessem, Riemst, Tongeren, Voeren, Wellen, Zonhoven



Gemeenten: As, Bochelt, Bree, Dilsen-Stokkem, Genk, Hamont-Achel, Hechtel-Eksel, Houthalen-Helchteren, Kinroi, Lanaken, Lommel, Maaseik, Maasmechelen, Meeuwen-Gruitrode, Neerpelt, Opglabbeek, Overpelt, Peer, Zutendaal
 
     
Provincie Vlaams-Brabant    
 

Anneleen Schoeters
tel. 016/24 39 23
e-mail aschoeters@ons.be
Hilde Van den Berge
tel. 016/24 39 63 - 016/29 45 03
e-mail hvandenberge@ons.be
 
Gemeenten: Bekkevoort, Diest, Geetbets, Glabbeek, Hoegaarden, Kortenaken, Landen, Linter, Scherpenheuvel-Zichem, Tienen, Zoutleeuw
Gemeenten: Gingelom, Halen, Heers, Herk-de-Stad, Lummen, Nieuwerkerken, Sint-Truiden


 
 

Brigitte Van Malderen
tel. 02/452 87 12
e-mail bvanmalderen@ons.be
Veerle Van Welden
tel. 016/24 39 62 - 016/23 94 13
e-mail vvanwelden@ons.be
Gemeenten: Beersel, Bever, Buggenhout, Dilbeek, Galmaarden, Gooik, Halle, Herne, Hoeilaart, Lennik, Linkebeek, Londerzeel, Meise, Merchtem, Opwijk, Pepingen, Roosdaal, Sint-Genesius-Rode, Sint-Pieters-Leeuw, Ternat, Wemmel




Gemeenten: Aarschot, Begijnendijk, Bertem, Bierbeek, Bonheiden, Boortmeerbeek, Boutersem, Haacht, Herent, Holsbeek, Huldenberg, Kampenhout, Keerbergen, Kortenberg, Kraainem, Leuven, Lubbeek, Machelen, Oud-Heverlee, Overijse, Rotselaar, Steenokkerzeel, Tervuren, Tielt-Winge, Tremelo, Vilvoorde, Wezembeek-Oppem, Zaventem, Zemst
 
     
Provincie Oost-Vlaanderen    
 

 

Marieke Colpaert
tel. 051/23 25 74
e-mail mcolpaert@ons.be
Annemie De Gussem
tel. 09/385 57 15
e-mail adegussem@ons.be
Marieke Dewitte
tel. 0476/56 31 81
e-mail mdewitte@ons.be
Gemeenten: Anzegem, Avelgem, Brakel, Deerlijk, Geraardsbergen, Horebeke, Kluisbergen, Lierde, Maarkedal, Ninove, Oudenaarde, Ronse, Spiere-Helkijn, Wortegem-Petegem, Zottegem, Zwalm, Zwevegem
Gemeenten: De Pinte, Destelbergen, Evergem, Gent, Lochristi, Melle, Merelbeke, Moerbeke, Sint-Martens-Latem, Wachtebeke


Gemeenten: Assenede, Eeklo, Kaprijke, Knesselare, Lovendegem, Maldegem, Nevele, Sint-Laureins, Waarschoot, Zomergem



     



Annie Marijsse
tel. 09/362 55 58
e-mail amarijsse@ons.be
Lieve Vandriessche
tel. 09/230 25 24
e-mail lvandriessche@ons.be
An Voets
tel. 0470/20 46 10
e-mail avoets@ons.be
Gemeenten: Beveren, Bornem, Hamme, Kruibeke, Lokeren, Puurs, Sint-Amands, Sint-Gillis-Waas, Sint-Niklaas, Stekene, Temse, Waasmunster, Zele, Zwijndrecht

Gemeenten: Deinze, Dentergem, Gavere, Kruishoutem, Nazareth, Waregem, Wielsbeke, Zingem, Zulte



Gemeenten: Aalst, Berlare, Denderleeuw, Dendermonde, Erpe-Mere, Haaltert, Herzele, Laarne, Lebbeke, Lede, Oosterzele, Sint-Lievens-Houtem, Wetteren, Wichelen
     
Provincie West-Vlaanderen     
   

Patricia Byttebier
tel. 051/23 25 70 - 050/71 06 18
e-mail pbyttebier@ons.be
Karla Derwael
tel. 051/23 25 72
e-mail kderwael@ons.be
Charlotte Vermeulen
tel. 051/23 25 73
e-mail cvermeulen@ons.be
Gemeenten: Aalter, Ardooie, Beernem, Blankenberge, Brugge, Damme, Hooglede, Jabbeke, Knokke-Heist, Lichtervelde, Meulebeke, Oostkamp, Pittem, Roeselare, Ruiselede, Staden, Tielt, Torhout, Wingene, Zedelgem, Zuienkerke
Gemeenten: Harelbeke, Heuvelland, Ieper, Ingelmunster, Izegem, Kortrijk, Kuurne, Langemark-Poelkapelle, Ledegem, Lendelede, Menen , Mesen, Moorslede, Wervik, Wevelgem, Zonnebeke


Gemeenten: Alveringem, Bredene, De Haan, De Panne, Diksmuide, Gistel, Houthulst, Ichtegem, Koekelare, Koksijde, Kortemark, Lo-Reninge, Middelkerke, Nieuwpoort, Oostende, Oudenburg, Poperinge, Veurne, Vleteren

 

 

 

KVLV-Agra

 

Hier vind je de contactgegevens van KVLV-Agra