ShareFair 2018

Meimaand is deelmaand! KVLV-groepen organiseren in heel Vlaanderen ShareFairs, gezellige geef- en deelevenementen.
Zin om ook te delen, te ruilen, weg te geven, te swishen, te proeven van een potluckdiner of te kuieren op een weggeefplein? Kom de sfeer opsnuiven en zoek een ShareFair in jouw buurt.

Op een ShareFair staan delen en geven in een leuke en gezellige sfeer centraal. Je kunt er spullen en diensten delen en weggeven die je zelf te veel hebt.
Zoek waar je deze activiteit kan volgen
Straal
   
Van:
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Tot:
RadDatePicker
Open the calendar popup.
RUITERSKERK WAASMUNSTER
27-04-2018 15:30
GLS Gemeentelijke Lagere School (9250 Waasmunster)
BEERSE
28-04-2018 11:00
Prima Walbers ( supermarkt) (2340 Beerse)
ASTENE
01-05-2018 07:00
Ter Leie (9800 Astene)
RUISELEDE
01-05-2018 07:00
8755 Ruiselede
OUDENAKEN
01-05-2018 09:00
kerkportaal Oudenaken (1600 Oudenaken)
KORBEEK DIJLE
01-05-2018 10:00
kerkplein (aan kerk) (3060 Korbeek-Dijle)
POELKAPELLE
01-05-2018 10:00
Provinciaal bezoekerscentrum 'De Palingbeek' (8902 Zillebeke)
BESELARE
01-05-2018 10:00
Provinciaal bezoekerscentrum 'De Palingbeek' (8902 Zillebeke)
BRECHT
01-05-2018 10:00
bloemenboerderij 't Meyhofke (2960 Brecht)
WESTMALLE
01-05-2018 11:00
Gemeenschapscentrum (2390 Westmalle)
STAVELE
01-05-2018 12:00
Gemeentezaal De Moote (8691 Stavele)
KASTERLEE
02-05-2018 12:00
BOERENMARKT (2460 Kasterlee)
OOSTKAMP i.s.m. afdeling RUDDERVOORDE
02-05-2018 13:30
Gemeenschapshuis (Riderfort) (8020 Ruddervoorde)
RUDDERVOORDE
02-05-2018 13:30
Gemeenschapshuis (Riderfort) (8020 Ruddervoorde)
ST.-JOB-IN-'T-GOOR
04-05-2018 10:00
Leegstaand winkelpand (2960 Brecht)
LEDEGEM
04-05-2018 14:00
Kerk Ledegem (8880 Ledegem)
PASSENDALE
04-05-2018 14:30
VBS"De Fontein" (8980 Passendale)
INGOOIGEM
04-05-2018 15:00
Gemeenteschool Ingooigem (8570 Ingooigem)
WACHTEBEKE
05-05-2018 06:00
Dorpsplein (9185 Wachtebeke)
BEVEREN IJZER
05-05-2018 09:00
Kerkplein (8691 Beveren-aan-den-Ijzer)
BAZEL
05-05-2018 09:00
Boerenmarkt (9150 Bazel)
MOERBEKE-WAAS
05-05-2018 09:30
Bibliotheek (9180 Moerbeke-Waas)
MEERDONK
05-05-2018 10:00
plein voor chiroheem (9170 Meerdonk)
MOORSELE
05-05-2018 10:00
OC De Stekke (8560 Moorsele)
ACHEL
05-05-2018 10:00
Spar (3930 Achel)
BAARLE DRONGEN
05-05-2018 10:00
Ontmoetingscentrum Baarle (9031 Drongen)
BOUWEL
05-05-2018 11:00
Parochiezaal (2288 Bouwel)
LICHTERVELDE i.s.m. afdeling ROESELARE
05-05-2018 12:00
Stationsplein (8800 Roeselare)
ROESELARE
05-05-2018 12:00
Stationsplein (8800 Roeselare)
HAASDONK
05-05-2018 13:30
Vrije basisschool Wonderwijs (9120 Haasdonk)
KONINKSEM
05-05-2018 14:00
Gemeentelijke Basisschool Tumuli (3700 Koninksem)
MACHELEN (O.-VL.)
05-05-2018 14:00
De Guldenpoort (9870 Machelen (O.-Vl.))
PETEGEM DEINZE
05-05-2018 14:00
Huize Kattebeek Veilige thuis VZW (9800 Petegem-aan-de-Leie)
GREMBERGEN
05-05-2018 14:00
Dorpsplein (9200 Grembergen)
HECHTEL
05-05-2018 14:00
Vakantiepatronaat (3940 Hechtel-Eksel)
ZAFFELARE
06-05-2018 08:00
Markt Zaffelare (9080 Zaffelare)
GELUWE
06-05-2018 08:00
De Gaper (8940 Geluwe)
BEGIJNENDIJK
06-05-2018 09:00
Begijnendijk Binnenste Buiten (3130 Begijnendijk)
GIJZEGEM
06-05-2018 10:00
Dendergalm - cultureel centrum (9308 Gijzegem)
KOERSEL
06-05-2018 10:00
3582 Koersel
BUGGENHOUT i.s.m. afdeling OPDORP
06-05-2018 10:00
kleuterschool Opdorp (9255 Opdorp)
OPDORP
06-05-2018 10:00
kleuterschool Opdorp (9255 Opdorp)
OTTENBURG
06-05-2018 10:00
Gemeentezaal (3040 Ottenburg)
RELST
06-05-2018 10:30
Kerk van Relst (1910 Kampenhout)
SLIJPSKAPELLE
06-05-2018 12:30
Torreke Dadizele (8890 Dadizele)
BAAL
06-05-2018 13:00
SIDDARTHA (3128 Baal)
OVERREPEN
06-05-2018 13:00
Schutterslokaal (3700 Overrepen (Kolmont))
VOLLEZELE
06-05-2018 13:00
Hof ter Haegen (1570 Vollezele)
BEERNEM
06-05-2018 13:30
LTI Oedelem (8730 Oedelem)
OEDELEM i.s.m. afdeling BEERNEM
06-05-2018 13:30
LTI Oedelem (8730 Oedelem)
OEDELEM OOSTVELD i.s.m. afdeling BEERNEM
06-05-2018 13:30
LTI Oedelem (8730 Oedelem)
MALEIZEN
06-05-2018 14:00
De Rank (3090 Overijse)
HOFSTADE (O.-VL.)
06-05-2018 14:00
COPPENS LINDA (9308 Hofstade (O.-Vl.))
BAASRODE
06-05-2018 14:00
Ontmoeting (9200 Baasrode)
KORTESSEM
06-05-2018 14:00
Parochiehuis (3720 Kortessem)
ALKEN TERKOEST
06-05-2018 14:00
Rustoord Cecilia (3570 Alken)
HOOGLEDE
06-05-2018 15:00
marktplaats (8830 Hooglede)
SLEIHAGE i.s.m. afdeling HOOGLEDE
06-05-2018 15:00
marktplaats (8830 Hooglede)
WIMMERTINGEN
07-05-2018 19:00
Parochiezaal De Wimbert (3501 Wimmertingen)
RILLAAR
08-05-2018 18:00
3202 Rillaar
BALEN
08-05-2018 18:00
Parochiecentrum (2490 Balen)
BETEKOM
08-05-2018 19:30
3130 Betekom
ELSEGEM
09-05-2018 19:00
Stoeterij van De Strohoeve (9790 Elsegem)
MOERBEKE-ATEMBEKE
10-05-2018 10:00
Kerk, Moerbeke (9500 Moerbeke)
JABBEKE
11-05-2018 08:00
Wekelijkse markt Jabbeke (8490 Jabbeke)
EERNEGEM
11-05-2018 08:30
Markt, Eernegem (8480 Eernegem)
KANEGEM
11-05-2018 13:00
vroegere gemeentehuis (8700 Kanegem)
ACHEL STATIE
11-05-2018 13:00
Basisschool De Achellier (3930 Hamont-Achel)
KANEGEM
11-05-2018 15:00
vroegere gemeentehuis (8700 Kanegem)
SCHUIFERSKAPELLE
12-05-2018 09:00
KSA lokaal (8700 Schuiferskapelle)
MESPELARE
12-05-2018 09:00
De Mespel (9200 Mespelare)
VERREBROEK
12-05-2018 10:00
Ontmoetingscentrum (9130 Verrebroek)
LONDERZEEL ST.-JOZEF
12-05-2018 14:00
Cultuurhuis Gerard Walschap (1840 Londerzeel)
MOORSLEDE
12-05-2018 14:00
Nele Dewulf (8890 Moorslede)
WONTERGEM
12-05-2018 18:00
Parochiezaal Ter Donck (9800 Wontergem)
EINDHOUT
13-05-2018 08:00
Buurthuis Veerle-Heide (2431 Veerle)
ZITTAART i.s.m. afdeling EINDHOUT
13-05-2018 08:00
Buurthuis Veerle-Heide (2431 Veerle)
VEERLE i.s.m. afdeling EINDHOUT
13-05-2018 08:00
Buurthuis Veerle-Heide (2431 Veerle)
VORST MEERLAAR i.s.m. afdeling EINDHOUT
13-05-2018 08:00
Buurthuis Veerle-Heide (2431 Veerle)
VORST ST.-GERTRUDIS i.s.m. afdeling EINDHOUT
13-05-2018 08:00
Buurthuis Veerle-Heide (2431 Veerle)
ESSEN HOEK
13-05-2018 09:00
Gildenhuis (2910 Essen)
ZOERSEL
13-05-2018 09:00
pastorij Zoersel (2980 Zoersel)
PULLE
13-05-2018 10:00
2243 Pulle
TILDONK
13-05-2018 14:00
Familia (3150 Tildonk)
PEIZEGEM
13-05-2018 14:00
Brasserie Buitenhof (1785 Merchtem)
TISSELT
13-05-2018 18:00
Parochiecentrum (2830 Tisselt)
NEERREPEN
15-05-2018 13:00
St Gilliskelderke aan de kerk van St Gillis (3700 Tongeren)
BERLARE
15-05-2018 14:00
Woonzorgcentrum KRUYENBERG (9290 Berlare)
LINDEL-HOEVEN
15-05-2018 19:00
De Biehal (3920 Lommel)
HAMONT-LO
16-05-2018 16:00
Parochiezaal Hamont-Lo (3930 Hamont)
LENDELEDE
16-05-2018 19:30
DOC, Refter (8860 Lendelede)
LONDERZEEL
17-05-2018 16:00
Gildenhuis (1840 Londerzeel)
ZUTENDAAL i.s.m. afdeling LANAKEN
17-05-2018 19:00
EUROSCOOP LANAKEN (3620 Lanaken)
KOTEM i.s.m. afdeling LANAKEN
17-05-2018 19:00
EUROSCOOP LANAKEN (3620 Lanaken)
GELLIK i.s.m. afdeling LANAKEN
17-05-2018 19:00
EUROSCOOP LANAKEN (3620 Lanaken)
LEUT i.s.m. afdeling LANAKEN
17-05-2018 19:00
EUROSCOOP LANAKEN (3620 Lanaken)
NEERHAREN i.s.m. afdeling LANAKEN
17-05-2018 19:00
EUROSCOOP LANAKEN (3620 Lanaken)
UIKHOVEN i.s.m. afdeling LANAKEN
17-05-2018 19:00
EUROSCOOP LANAKEN (3620 Lanaken)
VELDWEZELT i.s.m. afdeling LANAKEN
17-05-2018 19:00
EUROSCOOP LANAKEN (3620 Lanaken)
LANAKEN (Gewest)
17-05-2018 19:00
EUROSCOOP LANAKEN (3620 Lanaken)
MOERE
17-05-2018 20:00
Cultureel Centrum (8470 Moere)
OVERSLAG WACHTEBEKE
18-05-2018 00:00
Basisschool St-Laurens Overslag-Wachtebeke (9185 Wachtebeke)
MEERDAAL
18-05-2018 01:00
Secretariaat Blanden (3052 Blanden)
ST.-ULRIKS-KAPELLE
18-05-2018 13:30
Deeltuin de kriebel (1700 Sint-Ulriks-Kapelle)
NIEUWKERKE
18-05-2018 17:00
Markt Nieuwkerke (8950 Nieuwkerke)
BEERVELDE
18-05-2018 19:00
De Kring (9080 Beervelde)
GIERLE i.s.m. afdeling LILLE
18-05-2018 19:30
Jeugdhaard (2275 Lille)
LILLE
18-05-2018 19:30
Jeugdhaard (2275 Lille)
OSSEL
19-05-2018 10:00
Jaarmarkt Brussegem (1785 Brussegem)
DEERLIJK
19-05-2018 10:00
Bibliotheek (8540 Deerlijk)
ELZESTRAAT
19-05-2018 10:00
spullenmarkt (2860 Sint-Katelijne-Waver)
S GRAVENVOEREN i.s.m. afdeling VOERSTREEK
19-05-2018 11:00
Kerkplein (3798 's Gravenvoeren)
ST.-MARTENS-ST.-PIETERS VOEREN i.s.m. afdeling VOERSTREEK
19-05-2018 11:00
Kerkplein (3798 's Gravenvoeren)
TEUVEN i.s.m. afdeling VOERSTREEK
19-05-2018 11:00
Kerkplein (3798 's Gravenvoeren)
VOERSTREEK (Gewest)
19-05-2018 11:00
Kerkplein (3798 's Gravenvoeren)
BEVEL
19-05-2018 13:00
2560 Bevel
SCHULEN
19-05-2018 13:30
Parochiezaal Schulen (3540 Schulen)
DENDERBELLE
20-05-2018 10:00
Kostershuis (9280 Denderbelle)
WATERLAND OUDEMAN
20-05-2018 10:00
Speelpleintje aan de kerk (9988 Waterland-Oudeman)
STEKENE
20-05-2018 10:00
sportstek (9190 Stekene)
GITS
20-05-2018 10:17
Basisschool (8830 Gits)
RONSELE
20-05-2018 13:00
ten huize van DIERINCK MARTINE (9930 Zomergem)
SCHOONAARDE
21-05-2018 10:00
DE MEY (9200 Schoonaarde)
ADINKERKE i.s.m. afdeling STEENKERKE
21-05-2018 10:00
grote markt veurne (8630 Veurne)
ALVERINGEM i.s.m. afdeling STEENKERKE
21-05-2018 10:00
grote markt veurne (8630 Veurne)
AVEKAPELLE i.s.m. afdeling STEENKERKE
21-05-2018 10:00
grote markt veurne (8630 Veurne)
BULSKAMP i.s.m. afdeling STEENKERKE
21-05-2018 10:00
grote markt veurne (8630 Veurne)
GIJVERINKHOVE-HOOGSTADE i.s.m. afdeling STEENKERKE
21-05-2018 10:00
grote markt veurne (8630 Veurne)
HOUTEM VEURNE i.s.m. afdeling STEENKERKE
21-05-2018 10:00
grote markt veurne (8630 Veurne)
LEISELE i.s.m. afdeling STEENKERKE
21-05-2018 10:00
grote markt veurne (8630 Veurne)
OOSTDUINKERKE i.s.m. afdeling STEENKERKE
21-05-2018 10:00
grote markt veurne (8630 Veurne)
RAMSKAPELLE NIEUWPOORT i.s.m. afdeling STEENKERKE
21-05-2018 10:00
grote markt veurne (8630 Veurne)
STEENKERKE
21-05-2018 10:00
grote markt veurne (8630 Veurne)
BEAUVOORDE i.s.m. afdeling STEENKERKE
21-05-2018 10:00
grote markt veurne (8630 Veurne)
AALBEKE
21-05-2018 11:00
Vandecasteele Houtimport (8511 Aalbeke)
BERLAAR HEIKANT
23-05-2018 14:00
Wandelbos Averechten Hallaar (2220 Heist-op-den-Berg)
DADIZELE
23-05-2018 16:00
PC Den Ommeganck (8890 Dadizele)
ZELE
24-05-2018 09:00
Parochiecentrum (9240 Zele)
OOSTVLETEREN i.s.m. afdeling WATOU
25-05-2018 07:00
Sint-Bertinuskerk (8970 Poperinge)
POPERINGE i.s.m. afdeling WATOU
25-05-2018 07:00
Sint-Bertinuskerk (8970 Poperinge)
PROVEN i.s.m. afdeling WATOU
25-05-2018 07:00
Sint-Bertinuskerk (8970 Poperinge)
RENINGELST i.s.m. afdeling WATOU
25-05-2018 07:00
Sint-Bertinuskerk (8970 Poperinge)
ROESBRUGGE HARINGE i.s.m. afdeling WATOU
25-05-2018 07:00
Sint-Bertinuskerk (8970 Poperinge)
WATOU
25-05-2018 07:00
Sint-Bertinuskerk (8970 Poperinge)
WESTVLETEREN i.s.m. afdeling WATOU
25-05-2018 07:00
Sint-Bertinuskerk (8970 Poperinge)
WOESTEN i.s.m. afdeling WATOU
25-05-2018 07:00
Sint-Bertinuskerk (8970 Poperinge)
PULDERBOS
25-05-2018 14:00
SCHOOL (2242 Pulderbos)
RUISBROEK
25-05-2018 19:00
Dienstencentrum De Ark (2870 Ruisbroek (Antw.))
IZENBERGE
25-05-2018 19:30
De Brikerij (8691 Izenberge)
AALTER i.s.m. afdeling LOTENHULLE
26-05-2018 08:00
Boerenmarkt (9880 Aalter)
AALTER BRUG i.s.m. afdeling LOTENHULLE
26-05-2018 08:00
Boerenmarkt (9880 Aalter)
ST.-MARIA-AALTER i.s.m. afdeling LOTENHULLE
26-05-2018 08:00
Boerenmarkt (9880 Aalter)
LOTENHULLE
26-05-2018 08:00
Boerenmarkt (9880 Aalter)
GRUITRODE
26-05-2018 08:00
Cultuurpunt (3670 Gruitrode)
HAMME ST.-ANNA
26-05-2018 08:12
Manta (9250 Waasmunster)
RUITERSKERK WAASMUNSTER i.s.m. afdeling HAMME ST.-ANNA
26-05-2018 08:12
Manta (9250 Waasmunster)
GALMAARDEN
26-05-2018 09:00
Baljuwhuis (1570 Galmaarden)
VLIJTINGEN
26-05-2018 09:00
Mheerplaats (3770 Vlijtingen)
GLABBEEK
26-05-2018 09:00
3380 Glabbeek-Zuurbemde
PUTTE
26-05-2018 10:00
Dienstencentrum (2580 Putte)
EVERGEM
26-05-2018 10:00
POC Evergem (9940 Evergem)
DEFTINGE i.s.m. afdeling ST.-MARIA-LIERDE
26-05-2018 10:00
Bibliotheek (9572 Sint-Martens-Lierde)
ST.-MARIA-LIERDE
26-05-2018 10:00
Bibliotheek (9572 Sint-Martens-Lierde)
ZANDHOVEN
26-05-2018 10:00
Afspanning Sint-Christoffel (2240 Zandhoven)
TERLANEN
26-05-2018 10:00
Den Turf (3090 Overijse)
MILLEN
26-05-2018 11:00
PCC Millen (3770 Millen)
HEUSDEN (LIMB.)
26-05-2018 11:00
Bibliotheek (3550 Heusden-Zolder)
EVERSEL
26-05-2018 12:00
Jeugdlokalen (3550 Heusden-Zolder)
HERENTHOUT
26-05-2018 13:00
Huis Driane (2270 Herenthout)
BOEZINGE
26-05-2018 13:30
OC Ten Vrielande (8904 Boezinge)
TONGERLO
26-05-2018 13:30
Domein Den Asberg (2260 Westerlo)
HEULTJE i.s.m. afdeling TONGERLO
26-05-2018 13:30
Domein Den Asberg (2260 Westerlo)
VOORTKAPEL i.s.m. afdeling TONGERLO
26-05-2018 13:30
Domein Den Asberg (2260 Westerlo)
ZOERLE-PARWIJS i.s.m. afdeling TONGERLO
26-05-2018 13:30
Domein Den Asberg (2260 Westerlo)
VINKT
26-05-2018 14:00
W en Zorgcentrum St.-Franciscus (9800 Vinkt)
HEULE
26-05-2018 14:00
DC De Zevenkamer (8501 Heule)
MUNKZWALM
26-05-2018 14:00
Zwalmbeekhoeve - Verniest Mieke (9630 Zwalm)
GROTE-HEIDE NEERPELT
26-05-2018 14:00
Parochiecentrum Pax (3910 Neerpelt)
EGEM
26-05-2018 15:00
De Akker (8740 Egem)
KLEIT MALDEGEM
26-05-2018 15:00
Parochiesecretariaat (9990 Maldegem)
MOORSEL (O.-VL.)
26-05-2018 15:30
De Kring (9300 Aalst)
MOREGEM
26-05-2018 18:00
Schoolke (9790 Moregem)
KAMPENHOUT
27-05-2018 08:00
Centrum (1910 Kampenhout)
HAMME (O.-VL.)
27-05-2018 09:00
Meulenbroeksite (9220 Hamme (O.-Vl.))
DRONGEN
27-05-2018 09:00
Horen, zien en proeven (9031 Drongen)
LEKE
27-05-2018 09:00
Lecca (8600 Leke)
OVERBROEK
27-05-2018 09:30
Dorpsplein Overbroek (2960 Brecht)
SCHOONBROEK
27-05-2018 10:00
2470 Retie
VIERSEL
27-05-2018 10:00
Parochiecentrum (2240 Viersel)
PITTEM
27-05-2018 10:00
Kerk (8740 Pittem)
HEUSDEN (O.-VL.)
27-05-2018 10:00
Kollebloem (9070 Heusden (O.Vl.))
ST.-HUIBRECHTS-LILLE
27-05-2018 10:00
B&B Franciscushof (3910 Sint-Huibrechts-Lille)
NEDEROKKERZEEL
27-05-2018 10:00
Kerk Nederokkerzeel (1910 Nederokkerzeel)
BEVERLO
27-05-2018 10:00
PC De Schans (3581 Beverlo)
HULSHOUT
27-05-2018 11:00
PASTORIJ HULSHOUT (2235 Hulshout)
HERNE
27-05-2018 11:00
Parochiaal centrum (1540 Herne)
RIEMST
27-05-2018 13:00
't Paenhuys (3770 Riemst)
KEMZEKE
27-05-2018 13:00
Zaaltje Oude School aan kerkplein (9190 Kemzeke)
KINROOI
27-05-2018 13:00
Basisschool (3640 Kinrooi)
BUKEN i.s.m. afdeling SCHIPLAKEN
27-05-2018 13:30
1910 Buken
KAMPENHOUT i.s.m. afdeling SCHIPLAKEN
27-05-2018 13:30
1910 Kampenhout
RELST i.s.m. afdeling SCHIPLAKEN
27-05-2018 13:30
1910 Kampenhout
HEVER i.s.m. afdeling SCHIPLAKEN
27-05-2018 13:30
3191 Hever
SCHIPLAKEN
27-05-2018 13:30
3191 Hever
KEERBERGEN i.s.m. afdeling SCHIPLAKEN
27-05-2018 13:30
3140 Keerbergen
TILDONK i.s.m. afdeling SCHIPLAKEN
27-05-2018 13:30
3150 Tildonk
WAKKERZEEL i.s.m. afdeling SCHIPLAKEN
27-05-2018 13:30
3150 Haacht
OOSTWINKEL
27-05-2018 14:00
Netelvuur (9931 Oostwinkel)
HAMME H.-FAMILIE
27-05-2018 14:00
Familiazaal (9220 Hamme (O.-Vl.))
GROOT-BIJGAARDEN
27-05-2018 14:00
Welzijnscampus (1702 Groot-Bijgaarden)
ST.-MARTENS-BODEGEM i.s.m. afdeling GROOT-BIJGAARDEN
27-05-2018 14:00
Welzijnscampus (1702 Groot-Bijgaarden)
MELSELE
27-05-2018 14:00
Gaverland (9120 Melsele)
HEKELGEM
27-05-2018 15:00
De Patro (1790 Hekelgem)
TIEGEM-KASTER
27-05-2018 15:00
Jericho (8573 Tiegem)
LEBBEKE H.-KRUIS
28-05-2018 10:00
Parochiezaal (9280 Lebbeke)
RUITERSKERK WAASMUNSTER i.s.m. afdeling OUDENBOS
28-05-2018 19:30
Verloren Bos (9160 Lokeren)
EKSAARDE i.s.m. afdeling OUDENBOS
28-05-2018 19:30
Verloren Bos (9160 Lokeren)
LOKEREN i.s.m. afdeling OUDENBOS
28-05-2018 19:30
Verloren Bos (9160 Lokeren)
DOORSLAAR i.s.m. afdeling OUDENBOS
28-05-2018 19:30
Verloren Bos (9160 Lokeren)
LOKEREN HEIENDE i.s.m. afdeling OUDENBOS
28-05-2018 19:30
Verloren Bos (9160 Lokeren)
LOKEREN HEIRBRUG & DAKNAM i.s.m. afdeling OUDENBOS
28-05-2018 19:30
Verloren Bos (9160 Lokeren)
OUDENBOS
28-05-2018 19:30
Verloren Bos (9160 Lokeren)
RUITERSKERK WAASMUNSTER i.s.m. afdeling LOKEREN HEIENDE
28-05-2018 19:30
Verloren Bos (9160 Lokeren)
EKSAARDE i.s.m. afdeling LOKEREN HEIENDE
28-05-2018 19:30
Verloren Bos (9160 Lokeren)
LOKEREN i.s.m. afdeling LOKEREN HEIENDE
28-05-2018 19:30
Verloren Bos (9160 Lokeren)
DOORSLAAR i.s.m. afdeling LOKEREN HEIENDE
28-05-2018 19:30
Verloren Bos (9160 Lokeren)
LOKEREN HEIENDE
28-05-2018 19:30
Verloren Bos (9160 Lokeren)
LOKEREN HEIRBRUG & DAKNAM i.s.m. afdeling LOKEREN HEIENDE
28-05-2018 19:30
Verloren Bos (9160 Lokeren)
OUDENBOS i.s.m. afdeling LOKEREN HEIENDE
28-05-2018 19:30
Verloren Bos (9160 Lokeren)
ASSENT
31-05-2018 17:00
Dorpsplein Assent (3460 Assent)
ST.-ULRIKS-KAPELLE
28-07-2018 13:00
1700 Sint-Ulriks-Kapelle
KOOLSKAMP
21-10-2018 09:00
CC 't Zonneke (8851 Koolskamp)
Toon kaart op volledige grootte
Sluit kaart op volledige grootte
Let op!
Instellingen zijn gevonden, maar niet volledig, contacteer een site beheerder om deze te vervolledigen.
Praktische info
{{voorwaarde.DisplayMember}}