Bezoek onze andere websites

Log in

Contact

 

Nationaal voorzitster Manager KVLV-Agra

Nik Van Gool
tel. 016/24 39 02
e-mail nvangool@ons.be
Kathleen Janssen
tel. 0479/96 18 92
e-mail kjanssen@ons.be

 

Secretariaat
 


 
Katia Vangoidtsenhoven
tel. 016/24 39 54
e-mail kvangoidtsenhoven@ons.be
 

 

Stafmedewerker KVLV-Agra
& coördinator Liv

Stafmedewerker KVLV-Agra

 
An Deneffe
tel. 0474/12 74 89
e-mail adeneffe@ons.be
Isabelle Lindemans
tel. 016/24 20 12 of 0496/18 52 59 
e-mail ilindemans@ons.be 

 

KVLV-Agraconsulenten
 
Provincie Antwerpen  Provincie West-Vlaanderen 
Kathleen Janssen
tel. 0479/96 18 92
e-mail kjanssen@ons.be
Sylvie Decoutere
tel. 0473/55 50 87
e-mail sdecoutere@ons.be
   
Provincie Limburg en 
Provincie Vlaams-Brabant/ 
regio Hageland
Provincie Oost-Vlaanderen en 
Provincie Vlaams-Brabant/
regio Halle-Vilvoorde
   
Jorie Boyen
tel. 0473/21 96 97
e-mail jboyen@ons.be
Patty De Keyzer
tel. 0495/21 22 14
e-mail pdekeyzer@ons.be

 

Steunpunt Hoeveproducten
Steunpunt Hoeveproducten
 
Ann Detelder
tel. 016/24 39 49 of 0473/20 85 46
e-mail steunpunthoeveproducten@ons.be
Clara Moeremans
tel. 016/24 39 48 of 0486/97 09 49
e-mail cmoeremans@ons.be

 

Steunpunt Hoeveproducten Projectmedewerker Steunpunt Hoeveproducten
   
Bart Thoelen
tel. 016/24 20 38
e-mail bthoelen@ons.be
Jef Torfs
tel. 016/24 39 48
e-mail jtorfs@ons.be

 

Hier vind je de contactgegevens van KVLV.

 

 

Hoe bereik je ons?

Lees de wegbeschrijving naar ons hoofdkantoor in Wijgmaal.

 

 

Algemene contactgegevens

Hier vind je de adressen, telefoonnummers en e-mailadressen van het hoofdkantoor en onze provinciale kantoren.

 

 

Nuttige links

Hier vind je links van organisaties waar KVLV-Agra mee samenwerkt.