Bezoek onze andere websites

Log in

Contact

 

Nationaal voorzitster

Nik Van Gool
tel. 016/24 39 02
e-mail nvangool@ons.be

 

Secretariaat
 


 
Katia Vangoidtsenhoven
tel. 016/24 39 54
e-mail kvangoidtsenhoven@ons.be
 

 

Stafmedewerker KVLV-Agra
& coördinator Liv



   
An Deneffe
tel. 0474/12 74 89
e-mail adeneffe@ons.be

 

KVLV-Agraconsulenten
 
Provincie Limburg en
Provincie Vlaams-Brabant/
regio Hageland
Provincie West-Vlaanderen 

Jorie Boyen
tel. 0473/21 96 97
e-mail jboyen@ons.be
Sylvie Decoutere
tel. 0473/55 50 87
e-mail sdecoutere@ons.be
   
Provincie Oost-Vlaanderen en
Provincie Vlaams-Brabant/
regio Halle-Vilvoorde
Provincie Antwerpen
   
Patty De Keyzer
tel. 0495/21 22 14
e-mail pdekeyzer@ons.be
Griet Janssen
tel. 0494/71 25 54
e-mail gjanssen@ons.be

 

Coördinator Steunpunt Hoeveproducten
Projectmedewerker Steunpunt Hoeveproducten
 
Ann Detelder
tel. 016/24 39 49 of 0473/20 85 46
e-mail steunpunthoeveproducten@ons.be
Clara Moeremans
tel. 016/24 39 48 of 0486/97 09 49
e-mail cmoeremans@ons.be

 

Projectmedewerker Steunpunt Hoeveproducten Projectmedewerker Steunpunt Hoeveproducten
   
Bart Thoelen
tel. 016/24 20 38
e-mail bthoelen@ons.be
Jef Torfs
tel. 016/24 39 48
e-mail jtorfs@ons.be
   
Medewerker KVLV-hubs  
   
Stefanie Friedel
tel. 016/24 20 12
e-mail sfriedel@ons.be
 

 

Hier vind je de contactgegevens van KVLV.

 

 

Hoe bereik je ons?

Lees de wegbeschrijving naar ons hoofdkantoor in Wijgmaal.

 

 

Algemene contactgegevens

Hier vind je de adressen, telefoonnummers en e-mailadressen van het hoofdkantoor en onze provinciale kantoren.

 

 

Nuttige links

Hier vind je links van organisaties waar KVLV-Agra mee samenwerkt.